![](https://kolibri.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/35/2020/12/изображение_viber_2020-12-28_10-56-27.jpg)
Кожний новорічний ранок в нашому садочку з нетерпінням чекають і дорослі і діти! Саме з цього часу ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. В нашому садочку підготовка до найулюбленішого свята дітей проводиться ретельно та заздалегіть. Наші чудові вихователі перетворилися на казкових помічників Діда Мороза, сміливих супергероїв та чарівних створінь. Свята пройшли атмосферно, з конкурсами, піснями та хороводами до яких наші маленькі вихованці старанно готувалися. І головне, ніхто не залишився без солодкого подарунку та новорічного настрою!