Гапонова Анастасія Геннадіївна


Соціальний педагог ЗДО №8 "Колібрі".

Закінчила Університет імені Тараса Шевченка, за спеціальністю "Правознавство" в 2011 році.

Кабанова Юлія Анатоліївна



Вихователь старшої групи "Лісова".

Закінчила Житомирський державний університет ім. І.Франка у 2013 році.

Булах Юлія Олександрівна



Вихователь середньої групи "Морська".

Закінчила Тернопільський національний економічний університет у 2009 році.

Шевельова Тетяна Олександрівна



Вихователь молодшої групи "Ромашка".

Закінчила Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Короленка.

Стовбурова Юлія Олександрівна



Вихователь старшої групи "Лісова" та вихователь старшої логопедичної групи "Казкова".

Закінчила Коростишівський педагогічний коледж імені І.Франка та Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди.

Белякова Наталія Василівна



Вихователь старшої групи "Космічна".

Закінчила Луганський державний педагогічний університет у 2002 році.

Бабиніна Надія Анатоліївна



Вихователь інклюзивної групи "Мозаїка".

Закінчила Слов`янський державний педагогічний університет у 2010 році.

Двойнос Катерина Вікторівна



Асистент вихователя інклюзивної групи "Мозаїка".

Закінчила Київський університет ім. Б.Грінченка 2013 році.

Вишневська Ліна Володимирівна



Вихователь старшої групи "Фруктова".

Закінчила НПУ ім. М.Драгоманова у 2011 році.

Талаш Оксана Володимирівна



Вихователь середньої логопедичної групи "Сонячна".

Закінчила Кам'янець-Подільський національний університет у 2008 році.

Яблонська Людмила Федорівна



Вихователь інклюзивної групи "Мозаїка".

Закінчила Київський міський педагогічний університет ім. Бориса Грінченка у 2008 році.

Попова Анна Дмитрівна



Вихователь старшої групи "Космічна".

Закінчила Луганський національний університет ім. Тараса Шевченка у 2020 році.

Белова Марина Юріївна



Вихователь середньої логопедичної групи "Сонячна" та вихователь середньої групи "Морська".

Закінчила Дніпропетровський національний університет імені О.Гончара у 2014 році та Рівненський інститут Вищого навчальноого закладу «Україна» у 2020 році.

Чернецька Лілія Олександрівна



Вихователь старшої групи "Фруктова".

Закінчила Луганський національний університет ім. Тараса Шевченка у 2009 році.

Лаврук Лілія Володимирівна



Вихователь середньої групи "Веселка".

Закінчила НПУ імені М.Драгоманова у 2011 році.

Задерко Валентина Євгеніївна



Вихователь короткотривалої групи "Тропічна".

Лесечко Олена Олександрівна



Практичний психолог ЗДО №8 "Колібрі".

Закінчила Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького.

Медвідь Олена Олексіївна



Музичний керівник.

Закінчила Слов'янський державний педагогічний інстититут у 1985 році.

Аветісянц Марина Василівна



Вихователь молодшої групи "Ромашка".

Закінчила Національний аграрний університет у 2007 році.

Фрунзе Ірина Михайлівна



Вихователь старшої групи "Казкова".

Закінчила Київський університет ім. Бориса Грінченка.

Лігус Віра Валеріївна



Вихователь старшої групи "Веселка".

Закінчила Луганський НПУ ім. Т.Шевченка у 2007 році.

Стрижевська Тетяна Сергіївна



Музичний керівник.

Закінчила Уманський державний педагогічний університет ім. Павла Тичини у 2018 році.

Шеєнко Катерина Сергіївна



Інструктор з фізкультури.

Закінчила Харківський державний інститут фізичної культури.